Pieczątki Toruń KIKUŚ®
Zamów i odbierz po 1h⌚ w Toruniu
ekspresowo

Wybierz rodzaj pieczątki

 • Pieczątka automatyczna ekspresowe.
  Pieczątki automatyczne - ekspresowe firmowe i imienne. Zamów e-mailem: i odbierz pieczątkę w Toruniu po 1h.
  Pieczątka automatyczna

 • Pieczątka kieszonkowa ekspresowa.
  Pieczątki kieszonkowe - mobilne ekspresowe pieczątki firmowe i imienne. Dostępne w takich samych rozmiarach odbicia jak automaty.
  Pieczątka kieszonkowa

 • Pieczątka do smyczy Stamp Mouse.
  Pieczątka do smyczy Stamp Mouse - pieczątka kieszonkowa lub do smyczy z możliwością przymocowania również do breloczka lub kluczy.
  Pieczątka do smyczy

 • Pieczątka ex libris i pudełko z grawerką.
  Ex libris pieczątka - wyjątkowy rodzaj stempla okolicznościowego do stemplowania własnych książek. Oznacz swoje księgozbiory. Ozdób półkę ręcznie rzeźbionym trzonkiem do pieczątki i pudełkiem na tusz z grawerką.
  Pieczątka Ex libris

 • Pieczątka z datownikiem.
  Pieczątki z datownikiem - dla firmy, biura rachunkowego (księgowej), komornika, adwokata, radcy prawnego i notariusza.
  Pieczątka z datownikiem

 • Stemple drewniane tradycyjne.
  Stemple tradycyjne - wyrób na kołku drewnianym dla szkół, urzędów, przychodni, punktów pocztowych, płatniczych oraz instytucji rządowych i samorządowych.
  Stempel tradycyjny

 • Poduszka do stempli drewnianych.
  Poduszki do stempli - suche lub nasączone tuszem czarnym, niebieskim, czerwonym, zielonym lub fioletowym - gotowe do stemplowania.
  Poduszka do stempli

 • Pieczątki okrągłe w automacie.
  Pieczątki okrągłe - dostępne w różnych średnicach - wyrób od 10 mm do 50 mm. Zastosowanie: jako pieczątka firmowa, na karnety, top secret itp.
  Pieczątka okrągła

 • Pieczątki kwadratowe w automacie.
  Pieczątki kwadratowe - oryginalna alternatywa dla pieczątki prostokątnej. Stosuje się ją w przypadku, gdy treść zajmuje więcej miejsca na wysokość niż na szerokość.
  Pieczątka kwadratowa

 • Pieczątki owalne automatyczne
  Pieczątki owalne - stempel w takiej formie jest rzadko spotykany, dlatego jeśli chcesz się wyróżnić, to pieczątka owalna jest w sam raz dla Ciebie.
  Pieczątka owalna

 • Pieczątki podłużne automatyczne.
  Pieczątki podłużne - wykorzystuje się je w sytuacji, kiedy tekst musi być szeroki i mieścić się w jednym/dwóch wierszach np. nr konta bankowego.
  Pieczątka podłużna

 • Pieczątki osobiste handy stemp firmy shiny.
  Pieczątki osobiste - jeśli korzystasz z pieczątki sporadycznie bądź lubisz gadżety... spraw sobie pieczątkę kieszonkową handy stamp shiny.
  Pieczątka osobista

 • Tusz do pieczątek.
  Tusze do pieczątek - butelki z tuszem do samodzielnego napełniania. Dostępne w kolorach czarnym, czerwonym, niebieskim, fioletowym i zielonym. Jeśli pieczątka w Toruniu była realizowana u nas i zauważyłeś, że po dłuższym czasie użytkowania nie odbija się tak wyrażnie jak na początku, zajrzyj do nas - napełnimy Ci wkład tuszem gratis.
  Tusz do pieczątki

Wytwórnia stempli w Toruniu.

Chcesz wyrobić pieczątkę
w Toruniu? Wybierz naszą firmę, oto dlaczego:

 • Wygoda - zamawiasz e-mailem, telefonicznie lub osobiście i odbierasz w odpowiednim dla Ciebie terminie w centrum Torunia. Pieczątkę firmową i imienną wyrobimy ekspresowo w 1h!
 • Wzory pieczątek - na tej stronie znajdziesz przykładowe realizacje pieczątek imiennych i firmowych. Możesz nam wskazać wzór pieczątki który Ci się podoba (przy zamówieniu wystarczy podać jego numer), a my zrobimy stempel na podstawie wybranego przez Ciebie wzoru. Dane znajdujące się na wzorach pieczątek są fikcyjne. Wszelkie podobieństwo lub zbieżność informacji jest przypadkowa.
 • Mamy doświadczenie w wyrabianiu pieczątek i stempli (firma rodzinna) od 1972 roku na rynku toruńskim (Starówka). Przez te wszystkie lata zaufało nam tysiące firm w Toruniu i nie tylko, ponieważ wysyłamy zamówienia do wszystkich miast w Polsce. Mamy także klientów zza granicy.
 • Projekt pieczątki (gratis!) - możesz nam dostarczyć swój projekt graficzny lub podać nazwę czcionki/fontu jaki mamy zastosować w projekcie. Jednak z racji tego, iż mamy doświadczenie, zrealizujemy dla Ciebie bezpłatny projekt pieczątki firmowej lub imiennej od podstaw. Wystarczy, że podasz nam dane swojej firmy (stanowisko, imię i nazwisko - jeśli jest to pieczątka imienna), a my wyślemy do Ciebie na e-maila 3 wzory pieczątki do wyboru (modyfikacja gratis). Krótko mówiąc, nie spoczniemy dopóki pieczątka nie spełni Twoich oczekiwań.
 • Twoje logo na pieczątce? Nie ma problemu! Zrobimy to :) bez żadnych dodatkowych opłat! Wystarczy, że prześlesz do nas (drogą mailową) logo oraz dane Twojej firmy, a my zrealizujemy dla Ciebie projekt i wyślemy go na Twojego e-maila, w trzech wzorach do wyboru.
 • Każdą pieczątkę którą u nas wyrobisz napełniamy tuszem gratis! Jeśli po dłuższym czasie użytkowania zauważysz, że ubyło tuszu w automacie lub kasetce kieszonkowej - przez co odbicie jest mniej czytelne - wpadnij do nas, napełnimy Ci wkład gratis! Warunek - wyrabiałeś pieczątkę w Toruniu w naszej firmie.
 • Wyrabiając pieczątki firmowe u nas możesz mieć pewność, że załatwiając sprawy w Urzędzie Miasta Toruń nikt nie będzie miał żadnych zastrzeżeń. Bywają przypadki, że właściciel firmy zamawia pieczątkę w niekompetentnej "wytwórni stempli", a potem okazuje się, że brakuje na niej istotnych danych lub kolejność jest nieprawidłowa - my nie robimy takich pomyłek!
 • Wystawiamy faktury VAT (23%) na zakup pieczątek, druk wizytówek i wszystkie inne usługi reklamowe. Nasze produkty możesz "wrzucić w koszty" swojej działalności gospodarczej. Wszystkie ceny na tej stronie są cenami brutto.
 • gwiazdki opiniiSprawdź opinie naszych klientów

Wyrabiamy pieczątki
w Toruniu
ekspresowo
w 1h

Pieczątki automatyczne
firmowe i imienne

Wyrób pieczątki automatycznej Wagraf.

Ceny pieczątek automatycznych

Automaty dostępne w ofercie:

 • Wagraf - polski producent artykułów stemplarskich. Najtańszy wybór spośród wszystkich dostępnych automatów na rynku

  Automat Wagraf
  Zamów Wagrafa


 • Trodat PRINTY - ekskluzywny wygląd, neutralna dla środowiska Gold Standard - rekomendowany przez organizację WWF®.

  Automat Trodat
  Zamów Trodata


 • Colop PRINTER IQ - doskonale prezentujący wizerunek Twojej firmy - istnieje możliwość personalizacji automatu poprzez umieszczenie karteczki indeksującej z własną grafiką lub logo. Świetne uzupełnienie identyfikacji wizualnej.

  Automat Colop IQ
  Zamów Colop IQ


 • Colop Green Line - wykonane z tworzyw odzyskiwanych 65-80%
  w procesie recyklingu.

  Automat Colop Green Line
  Zamów Green Line

Pieczątka automatyczna wykorzystywana jest głównie jako pieczątka firmowa z logo lub imienna z miejscem na podpis i właśnie tego typu pieczątki są wyrabiane ekspresowo na miejscu.

Możliwe jest również wyrobienie faksymili, czyli pieczątki z Twoim odręcznym podpisem. Dzięki takiej pieczątce oszczędzasz rękę i czas, faksymila podpisuje dokumenty za Ciebie. Przykłady takich pieczątek to wzory nr 115 i 116.

W automacie samotuszującym może być umieszczona jakakolwiek treść - niekoniecznie firmowa związana z działalnością gospodarczą (do stemplowania faktur, umów, czy listów wysyłkowych). To ile treści zmieści się w wybraną przez Ciebie wielkość automatu przeczytasz w sekcji jakie dane powinna zawierać pieczątka. Znajdziesz tam również porady dotyczące zastosowań pieczątek firmowych i imiennych.

Równie często zamawiane automaty oprócz imiennych i firmowych, to: pieczątka za zgodność z oryginałem, zapłacono gotówką, oryginał, kopia, przelano, sprawdzono pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym.

Dodatkowo do wszystkich automatów firmowych i imiennych dołączamy zatyczki. Pozwalają one na zmniejszenie gabarytów pieczątki oraz poręczne noszenie jej przy sobie, bez obawy, że cokolwiek się ubrudzi. Zatyczka sprawia, że pieczątka jest szczelnie zamknięta - nie dostanie się do niej żaden "paproch".

Podsumowując: noszenie pieczątki automatycznej z zatyczką w torebce, teczce, czy też w kieszeni - jest bezpieczne, zarówno dla pieczątki, jak i innych rzeczy znajdujących się w jej pobliżu :)


Pieczątki Toruń zamów teraz odbierz po 1h

Pieczątka automatyczna ekspresowe.

Możesz wybrać wzór na podstawie którego wykonamy dla Ciebie pieczątkę automatyczną lub po prostu wyśli do nas treść na maila

Cena pieczątek
automatycznych Wagraf

Wielkość
odbicia
[mm]
Pieczątka Wagraf
Wagraf
(komplet)
Pieczątka
(gumka)
Wkład
(tusz)
Automat
+wkład
b1 27x1049 zł22 zł8 zł29 zł
b2 38x1459 zł29 zł9 zł33 zł
b3 47x1866 zł33 zł10 zł36 zł
b4 59x2373 zł36 zł12 zł39 zł
6 69x2986 zł40 zł15 zł49 zł
8 75x4096 zł44 zł20 zł56 zł

Trodat Colop IQ Green Line

Wielkość
odbicia
[mm]
Pieczątka Trodat
Trodat
(komplet)
Pieczątka Colop IQ
Colop IQ
(komplet)
Pieczątka Colop Green Line
Green Line
(komplet)
Pieczątka Colop z Logo
Personalizacja
Karteczka z Twoim logo
27x1059 zł62 zł-10 zł
38x1469 zł72 zł75 zł10 zł
47x1876 zł80 zł83 zł10 zł
59x2383 zł87 zł90 zł10 zł

Podane ceny są cenami brutto (zawierają 23% VAT).
Jeśli tabela powyższego cennika jest dla Ciebie niejasna
- zobacz z czego składa się pieczątka automatyczna.

Pieczątka w automacie z zatyczką.

Zamów
pieczątkę automatyczną

Napisz lub zadzwoń:
E-mail Telefon 56 652 22 99

Adres:
ul. Prosta 22, 87-100 Toruń
zobacz na mapie google

Sposób płatności:
gotówka / karta / przelew

0 zł odbiór osobisty

Wysyłka (przelew z góry):
InPost InPost (paczkomat/kurier) 15 zł
DPD 17 zł
UPS 22 zł

Za pobraniem:
InPost InPost (kurier) 20 zł
DPD 22 zł
UPS 28 zł

gwiazdki opiniiSprawdź opinie naszych klientów


Pieczątki kieszonkowe
firmowe i imienne

Kieszonkowe pieczątki Wagraf.

Ceny pieczątek kieszonkowych

Pieczątki kieszonkowe są szczególnie lubiane przez osoby mobilne, które raz na jakiś czas będąc w pracy np. kurier, dostawca - muszą w pośpiechu odbić pieczątkę na fakturze, czy dokumentach przewozowych.

Dlatego też nazywa się ją pieczątką mobilną imienną lub firmową. Obie wersje bez problemu mieszczą się w każdej kieszeni.

Czym różni się wyrób w kasetce kieszonkowej od automatu? Nie różnią się na pewno szybkością wykonania, obydwa produkty wyrabiane są ekspresowo w czasie 1 godziny.

Automat jak sama nazwa wskazuje pozwala na stemplowanie raz za razem, bez konieczności zamykania urządzenia. Natomiast kasetka ma niestety dwie "wady". Po pierwsze, po każdym odbiciu pieczątki trzeba ją zamknąć, aby ponownie nasączyła się tuszem. Kolejnym minusem kasetki kieszonkowej jest brak możliwości wymiany wkładu z tuszem, ta opcja jest możliwa tylko w automatach samotuszujących.

Kasetki dostępne są w wersji plastikowej i metalowej - ich ceny są takie same.

Możesz wybrać wzór na podstawie którego wykonamy dla Ciebie pieczątkę kieszonkową:

Cena pieczątki kieszonkowej

Pieczątki kieszonkowe metalowe i plastikowe wagraf.

Kieszonkowa
rozmiar
Komplet Pieczątka
(gumka)
Kasetka
(metal/plastik)
33 38x14mm49 zł29 zł22 zł
34 47x18mm56 zł33 zł25 zł
35 59x23mm63 zł36 zł29 zł

Cena pieczątki do smyczy
Stamp Mouse

Pieczątka do smyczy Stamp Mouse.

Stamp Mouse
rozmiar
Komplet Pieczątka
(gumka)
Mouse
20 38x14mm74 zł29 zł49 zł
30 47x18mm82 zł33 zł54 zł

Podane ceny są cenami brutto (zawierają 23% VAT).


Zamów pieczątkę
kieszonkową lub do smyczy

Napisz lub zadzwoń:
E-mail Telefon 56 652 22 99

Adres:
ul. Prosta 22, 87-100 Toruń
zobacz na mapie google

Sposób płatności:
gotówka / karta / przelew

0 zł odbiór osobisty

Wysyłka (przelew z góry):
InPost InPost (paczkomat/kurier) 15 zł
DPD 17 zł
UPS 22 zł

Za pobraniem:
InPost InPost (kurier) 20 zł
DPD 22 zł
UPS 28 zł

gwiazdki opiniiSprawdź opinie naszych klientów

Zamów
pieczątkę

Zamów pieczątkę ekspresowo w 1h w Toruniu.
Odbiór pieczątki w centrum Torunia.

Wzory
pieczątek

Wzory pieczątek małych (29x10mm)

 • Wzór pieczątki wypis, odpis i priorytet.
 • Wzór pieczątki oryginał, kopia i przelano.
 • Wzór pieczątki mgr położnictwa, wpłynęło i wysłano.
 • Wzór pieczątki lekarz, mgr pielęgniarstwa i tech. farmacji.

Wzory pieczątek imiennych (38x14mm)

 • Wzór pieczątki za zgodność z oryginałem.
 • Wzór pieczątki zapłacono gotówką.
 • Wzór pieczątki z numerem konta bankowego.
 • Wzór pieczątki z uprawnieniami kwalifikacyjnymi.
 • Wzór pieczątki lekarskiej.
 • Wzór pieczątki lekarza dentysty.
 • Wzór pieczątki lekarz specjalista chirurgii i medycyny.
 • Wzór pieczątki diagnosta laboratoryjny.
 • Wzór pieczątki mgr farmacji.
 • Wzór pieczątki mgr pielęgniarstwa i licencjat.
 • Wzór pieczątki ratownika medycznego.
 • Wzór pieczątki notariusza i zastępcy.
 • Wzór pieczątki radcy prawnego.
 • Wzór pieczątki adwokata.
 • Wzór pieczątki prezesa zarządu.
 • Wzór pieczątki wiceprezesa zarządu.
 • Wzór pieczątki członka zarządu.
 • Wzór pieczątki właściciela firmy.
 • Wzór pieczątki współwłaściciela.
 • Wzór pieczątki logopedy.
 • Wzór pieczątki instruktora.
 • Wzór pieczątki kierownika.
 • Wzór pieczątki imiennej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
 • Wzory pieczątek dla dzieci.

Wzory pieczątek firmowych (47x18mm)

 • Wzory pieczątek firmowych 4 wierszowych.
 • Wzory pieczątek spółki z ograniczoną odpowiedzialnością 4 wierszowe.
 • Wzory pieczątek firmowych 5 wierszowych.
 • Wzór pieczątki dla spółki pięć wierszy.
 • Wzór pieczątki faksymile, czyli odręczny podpis.
 • Wzór pieczątki lekarskiej firmowej.
 • Wzór pieczątki z uprawnieniami gazowymi i elektrycznymi.
 • Wzór pieczątki imiennej firmowej z miejscem na podpis.
 • Wzór pieczątki pocztowej opłata pobrana taxe percue - pologne.
 • Wzór pieczątki sprawdzono pod względem formalnym i rachunkowym.
 • Wzór pieczątki wydatek został poniesiony.
 • Wzór pieczątki decyzja stała się prawomocna.
 • Wzór pieczątki imiennej za zgodność z oryginałem.
 • Wzór pieczątki przelewu dokonano.
 • Wzór pieczątki z logo KRD krajowego rejestru długów.
 • Wzory pieczątek spółki z o.o. z logo.
 • Wzory pieczątek z logo spółki w organizacji.
 • Wzory pieczątek jednoosobowej działalności z logo.
 • Wzór dużej pieczątki kancelarii adwokackiej.
 • Wzór pieczątki firmowej oddział firmy - sklep firmowy.
 • Wzór pieczątki Konto WN Kwota i Konto MA - tabela.

Siedziba firmy
ul. Prosta 22, Toruń

Wejście do firmy KIKUŚ w centrum Torunia.
Wyznacz Trasę

Masz pytania?

Telefon 56 652 22 99 E-mail

Postaramy się odpowiedzieć
najszybciej, jak to
możliwe.

e-mail telefon