PIECZĄTKI Toruń w 1h
Wyrób EKSPRESOWY - 179 Wzory pieczątek

Wybierz rodzaj pieczątki

 • Pieczątka automatyczna ekspresowe.
  Pieczątki automatyczne - ekspresowe - imienne i firmowe. Zamów e-mailem: i odbierz w Toruniu po 1h.
  Pieczątka automatyczna

 • Pieczątka kieszonkowa ekspresowa.
  Pieczątki kieszonkowe - mobilne ekspresowe pieczątki firmowe i imienne. Dostępne w takich samych rozmiarach odbicia jak automaty.
  Pieczątka kieszonkowa

 • Pieczątka ex libris i pudełko z grawerką.
  Ex libris pieczątka - wyjątkowy rodzaj stempla okolicznościowego do stemplowania własnych książek. Oznacz swoje księgozbiory. Ozdób półkę ręcznie rzeźbionym trzonkiem do pieczątki i pudełkiem na tusz z grawerką.
  Pieczątka Ex libris

 • Pieczątka z datownikiem.
  Pieczątki z datownikiem - dla firmy, biura rachunkowego (księgowej), komornika, adwokata, radcy prawnego i notariusza.
  Pieczątka z datownikiem

 • Stemple drewniane tradycyjne.
  Stemple tradycyjne - wyrób na kołku drewnianym dla szkół, urzędów, przychodni, punktów pocztowych, płatniczych oraz instytucji rządowych i samorządowych.
  Stempel tradycyjny

 • Poduszka do stempli drewnianych.
  Poduszki do stempli - suche lub nasączone tuszem czarnym, niebieskim, czerwonym, zielonym lub fioletowym - gotowe do stemplowania.
  Poduszka do stempli

 • Pieczątki okrągłe w automacie.
  Pieczątki okrągłe - dostępne w różnych średnicach - wyrób od 10 mm do 50 mm. Zastosowanie: jako pieczątka firmowa, na karnety, top secret itp.
  Pieczątka okrągła

 • Pieczątki kwadratowe w automacie.
  Pieczątki kwadratowe - oryginalna alternatywa dla pieczątki prostokątnej. Stosuje się ją w przypadku, gdy treść zajmuje więcej miejsca na wysokość niż na szerokość.
  Pieczątka kwadratowa

 • Pieczątki owalne automatyczne
  Pieczątki owalne - stempel w takiej formie jest rzadko spotykany, dlatego jeśli chcesz się wyróżnić, to pieczątka owalna jest w sam raz dla Ciebie.
  Pieczątka owalna

 • Pieczątki podłużne automatyczne.
  Pieczątki podłużne - wykorzystuje się je w sytuacji, kiedy tekst musi być szeroki i mieścić się w jednym/dwóch wierszach np. nr konta bankowego.
  Pieczątka podłużna

 • Pieczątki osobiste handy stemp firmy shiny.
  Pieczątki osobiste - jeśli korzystasz z pieczątki sporadycznie bądź lubisz gadżety... spraw sobie pieczątkę kieszonkową mouse colop lub handy stamp shiny.
  Pieczątka osobista

 • Tusz do pieczątek.
  Tusze do pieczątek - butelki z tuszem do samodzielnego napełniania. Dostępne w kolorach czarnym, czerwonym, niebieskim, fioletowym i zielonym.
  Tusz do pieczątki

Wytwórnia stempli w Toruniu.

Chcesz wyrobić pieczątkę
w Toruniu? Wybierz naszą firmę, oto dlaczego:

 • Wygoda - zamawiasz e-mailem, telefonicznie lub osobiście i odbierasz w odpowiednim dla Ciebie terminie w centrum Torunia. Pieczątkę firmową i imienną wyrobimy ekspresowo w 1h!
 • Wzory pieczątek - na tej stronie znajdziesz 154 przykładowe realizacje. Możesz nam wskazać wzór pieczątki który Ci się podoba (przy zamówieniu wystarczy podać jego numer), a my zrobimy stempel na podstawie wybranego przez Ciebie wzoru. Dane znajdujące się na wzorach pieczątek są fikcyjne. Wszelkie podobieństwo lub zbieżność informacji jest przypadkowa.
 • Mamy doświadczenie w wyrabianiu pieczątek i stempli (firma rodzinna) od 1972 roku na rynku toruńskim (Starówka). Przez te wszystkie lata zaufało nam tysiące firm w Toruniu i nie tylko, ponieważ wysyłamy zamówienia do wszystkich miast w Polsce. Mamy także klientów zza granicy.
 • Projekt pieczątki (gratis!) - możesz nam dostarczyć swój projekt graficzny lub podać nazwę czcionki/fontu jaki mamy zastosować w projekcie. Jednak z racji tego, iż mamy doświadczenie, zrealizujemy dla Ciebie bezpłatny projekt pieczątki od podstaw. Wystarczy, że podasz nam dane swojej firmy (stanowisko, imię i nazwisko - jeśli jest to pieczątka imienna), a my prześlemy do Ciebie na e-maila 3 wzory pieczątki do wyboru (modyfikacja gratis). Krótko mówiąc, nie spoczniemy dopóki pieczątka nie spełni Twoich oczekiwań.
 • Twoje logo na pieczątce? Nie ma problemu! Zrobimy to :) bez żadnych dodatkowych opłat! Wystarczy, że prześlesz do nas (drogą mailową) logo oraz dane Twojej firmy, a my zrealizujemy dla Ciebie projekt i wyślemy go na Twojego e-maila, w trzech wzorach do wyboru.
 • Każdą pieczątkę którą u nas wyrobisz napełniamy tuszem gratis! Jeśli po dłuższym czasie użytkowania zauważysz, że ubyło tuszu w automacie, czy kasetce kieszonkowej - przez co odbicie jest mniej czytelne - wpadnij do nas, napełnimy Ci wkład gratis!
 • Wyrabiając pieczątki u nas możesz mieć pewność, że załatwiając sprawy w Urzędzie Miasta Toruń nikt nie będzie miał żadnych zastrzeżeń. Bywają przypadki, że właściciel firmy zamawia pieczątkę w niekompetentnej "wytwórni stempli", a potem okazuje się, że brakuje na niej istotnych danych lub kolejność jest nieprawidłowa - my nie robimy takich pomyłek!
 • Wystawiamy faktury VAT (23%) na zakup pieczątek, druk wizytówek i wszystkie inne usługi reklamowe. Nasze produkty możesz "wrzucić w koszty" swojej działalności gospodarczej. Wszystkie ceny na tej stronie są cenami brutto.
 • gwiazdki opiniiSprawdź opinie naszych klientów


Odpowiedzi na często zadawane pytania:


Wyrabiamy pieczątki ekspresowe w 1h

Pieczątki automatyczne
firmowe i imienne

Wyrób pieczątki automatycznej Wagraf.

Ceny pieczątek automatycznych

Pieczątka automatyczna wykorzystywana jest głównie jako pieczątka firmowa z logo lub imienna z miejscem na podpis. Wyrobimy także faksymile z Twoim odręcznym podpisem.

W automacie samotuszującym może być umieszczona jakakolwiek treść - niekoniecznie związana z działalnością gospodarczą (do stemplowania faktur, umów, czy listów wysyłkowych). To ile treści zmieści się w wybraną przez Ciebie wielkość automatu przeczytasz w sekcji przydatne informacje o pieczątkach. Znajdziesz tam porady dotyczące zastosowań poszczególnych rozmiarów.

Równie często zamawiane automaty to: pieczątka za zgodność z oryginałem, zapłacono gotówką, oryginał, kopia, przelano, sprawdzono pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym.

Dodatkowo do automatów firmowych i imiennych dołączamy zatyczki opatentowane i wyprodukowane przez polskiego producenta artykułów stemplarskich firmę wagraf. Zatyczki te pozwalają na zmniejszenie gabarytów pieczątki oraz poręczne noszenie jej przy sobie, bez obawy, że cokolwiek nam się ubrudzi.

Podsumowując: noszenie automatycznej oprawy z zatyczką w torebce, teczce, czy też w kieszeni - jest bezpieczne, zarówno dla pieczątki, jak i innych rzeczy znajdujących się w jej pobliżu :)

Możesz wybrać wzór na podstawie którego wykonamy dla Ciebie pieczątkę automatyczną:

Cena pieczątki automatycznej

Rodzaj automatu
rozmiar
Komplet
+zatyczka
Pieczątka
(gumka)
Wkład
(tusz)
Automat
+wkład
b1 27x1042 zł18 zł7 zł26 zł
b2 38x1454 zł26 zł9 zł29 zł
b3 47x1859 zł29 zł9 zł31 zł
b4 59x2364 zł33 zł10 zł32 zł
6 69x2976 zł36 zł13 zł45 zł
8 75x4086 zł39 zł17 zł49 zł

Podane ceny są cenami brutto (zawierają 23% VAT). Jeśli tabela powyższego cennika jest dla Ciebie niejasna - zobacz z czego składa się pieczątka automatyczna.

Pieczątka w automacie z zatyczką.

Zamów
pieczątkę automatyczną

Telefon 56 652 22 99 E-mail
ul. Prosta 22, 87-100 Toruń
zobacz na mapie google

0 zł odbiór osobisty
20 zł kurier UPS - płatność przelewem
25 zł kurier UPS - za pobraniem

gwiazdki opiniiSprawdź opinie naszych klientów


Pieczątki kieszonkowe
firmowe i imienne

Kieszonkowe pieczątki Wagraf.

Ceny pieczątek kieszonkowych

Pieczątki kieszonkowe są szczególnie lubiane przez osoby mobilne, które raz na jakiś czas będąc w pracy np. kurier, dostawca - muszą w pośpiechu odbić pieczątkę na fakturze, czy dokumentach przewozowych.

Dlatego też nazywa się ją pieczątką mobilną imienną lub firmową. Obie wersje bez problemu mieszczą się w każdej kieszeni.

Czym różni się wyrób w kasetce kieszonkowej od automatu? Automat jak sama nazwa wskazuje pozwala na stemplowanie raz za razem, bez konieczności zamykania urządzenia. Natomiast kasetka ma niestety dwie "wady". Po pierwsze, po każdym odbiciu pieczątki trzeba ją zamknąć, aby ponownie nasączyła się tuszem. Kolejnym minusem w kasetce kieszonkowej jest brak możliwości wymiany wkładu z tuszem, ta opcja jest możliwa tylko w automatach samotuszujących.

Kasetki dostępne są w wersji plastikowej i metalowej - ich ceny są takie same.

Możesz wybrać wzór na podstawie którego wykonamy dla Ciebie pieczątkę kieszonkową:

Cena pieczątki kieszonkowej

Rodzaj kasetki
rozmiar
Komplet Pieczątka
(gumka)
Kasetka
(metal/plastik)
33 38x14mm44 zł26 zł21 zł
34 47x18mm49 zł29 zł22 zł
35 59x23mm54 zł33 zł24 zł

Podane ceny są cenami brutto (zawierają 23% VAT).


Pieczątki kieszonkowe metalowe i plastikowe wagraf.

Zamów pieczątkę kieszonkową

Telefon 56 652 22 99 E-mail
ul. Prosta 22, 87-100 Toruń
zobacz na mapie google

0 zł odbiór osobisty
20 zł kurier UPS - płatność przelewem
25 zł kurier UPS - za pobraniem

gwiazdki opiniiSprawdź opinie naszych klientów


Wyrób pieczątek
- przydatne informacje

Wielkość automatu wagraf należy dopasować do danych na pieczątce.

Jakie dane powinna zawierać pieczątka?


Pieczątka mała (29x10 mm) Wagraf b1 - tutaj nie mamy zbyt dużego pola do manewru, ponieważ wyrób w tym automacie pomieści niewiele informacji - jeden, maksymalnie dwa wiersze o bardzo małej wielkości czcionki/fontu.

Automat wagraf b1 do małej pieczątki 29x10 mm.

Najczęściej wykorzystywana jako:

 • Wypis
 • Odpis
 • Oryginał
 • Kopia
 • Zapłacono
 • Przelano
 • Priorytet
 • mgr pielęgniarstwa
 • technik farmacji

Pieczątka imienna (38x14 mm) Wagraf b2 - umieszczamy na niej przeważnie takie dane jak:

 • stanowisko
 • miejsce na podpis
 • imię i nazwisko

Automat wagraf b2 do imiennej pieczątki 38x14 mm.

Wielkość tego automatu najczęściej wykorzystuje się do pieczątek imiennych (z miejscem na podpis) oraz za zgodność z oryginałem. Można go również wykorzystać w sposób zobrazowany na wzorach pieczątek imiennych widocznych na naszej stronie.

Nie ma jednak zarówno w tej, jak i innych rodzajach pieczątek ograniczeń co do treści - może być dowolna. Należy jednak pamiętać, że w automacie tej wielkości zmieszczą się maksymalnie 4 wiersze.


Pieczątka firmowa (47x18 mm) Wagraf b3 - jakie dane powinna zawierać pieczątka firmowa?

Potrzebne dane możemy pobrać z CEiDEG w przypadku prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej, bądź z Wyszukiwarki Podmiotu (Krajowego Rejestru Sądowego) jeśli jako przedsiębiorca prowadzisz spółkę, stowarzyszenie, fundację lub przewodzisz jakiejś organizacji.

Automat wagraf b3 do firmowej pieczątki 47x18 mm.

Do dyspozycji w pieczątce firmowej mamy 5 wierszy, standardowo są to:

 • nazwa: spółki lub firmy, imię i nazwisko
 • adres firmy pod którym jest zarejestrowana, czyli adres siedziby (nie mylić z adresem do korespondencji) np. kod pocztowy: 87-100, miasto/miejscowość: Toruń oraz ulica z numerem: Prosta 22.
 • NIP - służy do identyfikacji podatników. Nadawany przez Urząd Skarbowy w Toruniu. Przypisany jest do każdego pełnoletniego "pracującego" obywatela Polski. Niezbędny na pieczątce, jeśli jako właściciel firmy wystawiasz faktury swoim kontrahentom.
 • REGON - jest to numer statystyczny, nadawany przez Urząd każdemu podmiotowi gospodarczemu w Toruniu, jak i w każdym innym mieście w Polsce. Nie musi znajdować się na pieczątce, ale warto go zamieścić, ze względu na wymóg niektórych banków i instytucji.
 • telefon stacjonarny lub komórkowy.

- stosowana w sytuacji, gdy treści jest więcej niż można pomieścić w standardową wielkość pieczątki firmowej (Wagraf b3). Tą wielkość automatu wykorzystuje się najczęściej, kiedy chcemy oprócz podstawowych danych niezbędnych na pieczątce umieścić dodatkowo logo swojej firmy.

Automat wagraf b4 do pieczątki z logo 59x23 mm.

W zależności od typu działalności gospodarczej jaką prowadzimy lub potrzeb reklamowych jakie mamy - dane które można zamieścić w tym rozmiarze oprawy, to:

 • logo, slogan - hasło reklamowe firmy
 • strona www
 • e-mail
 • nr konta bankowego
 • KRS w przypadku prowadzenia spółki z o.o.

Gdyby jednak ten rozmiar pieczątki miał okazać się zbyt mały, ponieważ oprócz podstawowych danych wraz z logo mielibyśmy dodatkowo wkomponować jakieś elementy graficzne typu ozdobniki/upiększenia lub po prostu, ilość informacji jaką chcielibyśmy na niej zamieścić jest tak duża, że jedynym wyjściem będzie zastosowanie większego rozmiaru automatu.

Wykorzystujemy wtedy duże wielkości opraw wagraf 6 o rozmiarze odbicia 69x29 mm lub jeszcze większy wagraf 8 (75x40 mm) i Printer S-830 Shiny.

Przedstaw nam informacje, jakie chciałbyś aby znalazły się na pieczątce z logo, a my poinformujemy Cię jaka wielkość automatu byłaby idealnym rozwiązaniem, ze zwróceniem szczególnej uwagi na czytelność oraz estetykę odbicia stempla.


Nie musisz być przedsiębiorcą, aby wyrobić swoją osobistą pieczątkę! Jeśli masz pomysł na jej wykorzystanie skontaktuj się z nami! Podpowiemy Ci jakie są możliwości.


Kompletna pieczątka automatyczna składa się z 3 elementów

 1. Automat
 2. Pieczątka (gumka)
 3. Wkład z tuszem (tuszownica)

1. Automat - jest to obudowa do pieczątki. Cały mechanizm umożliwiający wygodne stemplowanie faktur, dokumentów, papieru firmowego, ulotek i kopert.

Kompletny automat Wagraf z zatyczką.

Oferujemy automaty z zatyczkami - dzięki nim cały mechanizm jest mniejszy, więc noszenie przy sobie tak „spakowanej” pieczątki jest naprawdę wygodne.

Cena uzależniona jest od rozmiaru pieczątki - dopasowujemy do niej automat. Nie ma znaczenia, czy na pieczątce znajdzie się sama treść, logo, czy grafika reklamowa - płacisz tylko za rozmiar gumki oraz za automat, który zostaje do niej dopasowany.


2. Pieczątka (gumka) - często mylona z kompletną pieczątką gotową do stemplowania, jednakże jest to tylko sama gumka (treść), która następnie po jej wyrobieniu zostaje wklejona w automat, kasetkę lub na kołek drewniany.

Polimerowa gumka do pieczątki.

Posiadasz swój automat? Możemy wykonać dla Ciebie samą gumkę (nową treść). Zazwyczaj robimy to w ciągu 1 godziny na ul. Prostej 22 w Toruniu. Jeśli automat który do nas dostarczysz jest wyeksploatowany (po poprzedniej gumce), wtedy musimy dłużej nad nim popracować - przeczyścić, napełnić tuszem i doprowadzić do użytku.

Jednak bywa i tak, że wkład jest po prostu zużyty (kilkuletni). W takiej sytuacji jedynym wyjściem jest wymiana wkładu na nowy.

Ile kosztuje wkład? Średnio 9 zł brutto - podmieniamy go na poczekaniu.


3. Wkład z tuszem - tzw. tuszownica, nasącza tuszem pieczątkę znajdującą się w automacie.

Należy pamiętać, aby wkład do pieczątki uzupełniać tuszem co 6-12 miesięcy, w zależności od intensywności odbić.

Wkłady do pieczątek automatycznych samotuszujących.

Ostrzegamy przed używaniem tanich tuszów, które można dostać w każdym sklepie papierniczym za około 3-4 zł. Tusze te, nie dość że wysuszają poduszkę, to działają destrukcyjne na gumkę. Pieczątka po dłuższym kontakcie z tym tuszem ulega "rozciągnięciu" i odklejeniu się od automatu. Kiedy do tego dojdzie, nie ma już możliwości ponownego jej użycia.

Dlatego rekomendujemy tusze producentów: WAGRAF, SHINY i COLOP. Cena za buteleczkę 25-28 ml w zależności od wyboru producenta, koloru tuszu oraz jego przeznaczenia waha się w granicach 9 zł. Jedna taka butelka wystarczy Ci do kilkudziesięciokrotnego napełniania. Kupując jeden z polecanych przez nas tuszów, możesz mieć pewność, że pieczątka posłuży Ci przez lata.

My naszym Klientom napełniamy wkłady gratis! Także... jeśli realizowałeś u nas pieczątkę nie musisz się martwić, czy tusz którym miałbyś napełnić pieczątkę jest właściwy - zostaw to nam :) Zapraszamy na bezpłatne napełnianie w Toruniu. Jesteśmy do usług od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, w soboty 10-13 - ul. Prosta 22 centrum miasta.


Mamy nadzieje, że powyższe informacje okazały się dla Ciebie pomocne. Już teraz wiesz, co składa się na kompletną pieczątkę w automacie oraz jakie są możliwości jej wyrobu, użytkowania oraz eksploatacji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dzwoń, pisz lub wpadnij do nas osobiście. Na miejscu w naszej firmie w Toruniu rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości! Zapraszamy :)

Zamów
pieczątkę

Zamów pieczątkę ekspresowo w 1h w Toruniu.
Odbiór pieczątki w centrum Torunia.

Wzory
pieczątek

Wzory pieczątek małych (29x10mm)

 • Wzór pieczątki wypis, odpis i priorytet.
 • Wzór pieczątki oryginał, kopia i przelano.
 • Wzór pieczątki mgr położnictwa, wpłynęło i wysłano.
 • Wzór pieczątki lekarz, mgr pielęgniarstwa i tech. farmacji.

Wzory pieczątek imiennych (38x14mm)

 • Wzór pieczątki za zgodność z oryginałem.
 • Wzór pieczątki zapłacono gotówką.
 • Wzór pieczątki z numerem konta bankowego.
 • Wzór pieczątki z uprawnieniami kwalifikacyjnymi.
 • Wzór pieczątki lekarskiej.
 • Wzór pieczątki lekarza dentysty.
 • Wzór pieczątki lekarz specjalista chirurgii i medycyny.
 • Wzór pieczątki diagnosta laboratoryjny.
 • Wzór pieczątki mgr farmacji.
 • Wzór pieczątki mgr pielęgniarstwa i licencjat.
 • Wzór pieczątki ratownika medycznego.
 • Wzór pieczątki notariusza i zastępcy.
 • Wzór pieczątki radcy prawnego.
 • Wzór pieczątki adwokata.
 • Wzór pieczątki prezesa zarządu.
 • Wzór pieczątki wiceprezesa zarządu.
 • Wzór pieczątki członka zarządu.
 • Wzór pieczątki właściciela firmy.
 • Wzór pieczątki współwłaściciela.
 • Wzór pieczątki logopedy.
 • Wzór pieczątki instruktora.
 • Wzór pieczątki kierownika.
 • Wzór pieczątki imiennej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
 • Wzory pieczątek dla dzieci.

Wzory pieczątek firmowych (47x18mm)

 • Wzory pieczątek firmowych 4 wierszowych.
 • Wzory pieczątek spółki z ograniczoną odpowiedzialnością 4 wierszowe.
 • Wzory pieczątek firmowych 5 wierszowych.
 • Wzór pieczątki dla spółki pięć wierszy.
 • Wzór pieczątki faksymile, czyli odręczny podpis.
 • Wzór pieczątki lekarskiej firmowej.
 • Wzór pieczątki z uprawnieniami gazowymi i elektrycznymi.
 • Wzór pieczątki imiennej firmowej z miejscem na podpis.
 • Wzór pieczątki pocztowej opłata pobrana taxe percue - pologne.
 • Wzór pieczątki sprawdzono pod względem formalnym i rachunkowym.
 • Wzór pieczątki wydatek został poniesiony.
 • Wzór pieczątki decyzja stała się prawomocna.
 • Wzór pieczątki imiennej za zgodność z oryginałem.
 • Wzór pieczątki przelewu dokonano.
 • Wzór pieczątki z logo KRD krajowego rejestru długów.
 • Wzory pieczątek spółki z o.o. z logo.
 • Wzory pieczątek z logo spółki w organizacji.
 • Wzory pieczątek jednoosobowej działalności z logo.
 • Wzór dużej pieczątki kancelarii adwokackiej.
 • Wzór pieczątki firmowej oddział firmy - sklep firmowy.
 • Wzór pieczątki Konto WN Kwota i Konto MA - tabela.

Siedziba firmy
ul. Prosta 22, Toruń

Wejście do firmy KIKUŚ w centrum Torunia.
Wyznacz Trasę

Masz pytania?

Telefon 56 652 22 99 E-mail

Postaramy się odpowiedzieć
najszybciej, jak to
możliwe.

e-mail telefon