Pieczątki Toruń KIKUŚ®
Zamów i odbierz po 1h⌚ EKSPRES

Wyrabiamy pieczątki
w Toruniu
ekspresowo
w 1h

Nasz sklep z pieczątkami w Toruniu działa lokalnie od 1972 roku. Wyrabiamy pieczątki firmowe z logo i imienne Wagraf, Trodat, Colop w ciągu 1h na miejscu ul. Prosta 22 centrum miasta Toruń
oraz wysyłamy w ciągu 24h.

gwiazdki opinii
Sprawdź opinie klientów

Wybierz pieczątkę automatyczną:

Wagraf - polski producent artykułów stemplarskich. Najtańszy wybór spośród wszystkich dostępnych automatów na rynku. Cena pieczątki Wagraf od 64,00 zł brutto. Najpopularniejsza pieczątka:

<Automa></Automa>t Wagraf
Zamów Wagraf

Colop PRO (nowość) - automat stworzony dla Pań lubiących różowy kolor. To jedyny automat do pieczątek o tak pełnym różu. Cena pieczątki Colop PRO od 82,00 zł brutto.

Automat Colop PRO
Zamów Colop PRO

Colop PRINTER IQ - doskonale prezentuje wizerunek Twojej firmy - ponieważ istnieje możliwość personalizacji automatu poprzez umieszczenie karteczki indeksującej z własną grafiką lub logo. Świetne uzupełnienie identyfikacji wizualnej. Cena pieczątki Colop Printer IQ od 75,00 zł brutto.

Automat Colop IQ
Zamów Colop IQ

Colop Green Line - wykonany z tworzyw odzyskiwanych 65-80%
w procesie recyklingu. Cena pieczątki Colop Green Line od 90,00 zł brutto.

Automat Colop Green Line
Zamów Colop Green Line

Trodat PRINTY - ekskluzywny wygląd, neutralna dla środowiska Gold Standard - rekomendowany przez organizację WWF®. Cena pieczątki Trodat PRINTY od 80,00 zł brutto.

Automat Trodat
Zamów Trodat


Pieczątki Toruń

Rodzaje pieczątek:

Pieczątka automatyczna ekspresowe.

Pieczątka automatyczna ekspres firmowa i imienna. Renomowani producenci pieczątek Wagraf, Colop i Trodat. Zamów i odbierz pieczątkę w Toruniu po 1h. Ceny od 64,00 zł brutto.

Pieczątka automatyczna

Pieczątka ex libris i pudełko z grawerką.

Ex libris pieczątka - wyjątkowy rodzaj stempla okolicznościowego do stemplowania własnych książek. Oznacz swoje księgozbiory. Ozdób półkę z książkami ręcznie rzeźbionym trzonkiem stempla i pudełkiem z grawerką. Cena od 97,00 zł brutto.

Pieczątka Ex libris

Pieczątka z datownikiem.

Pieczątki z datownikiem - dla firmy, biura rachunkowego (księgowej), komornika, adwokata, radcy prawnego i notariusza. Cena od 32,00 zł brutto.

Pieczątka z datownikiem

Pieczątka kieszonkowa ekspresowa.

Pieczątki kieszonkowe - mobilne ekspresowe pieczątki Wagraf firmowe i imienne. Dostępne w takich samych rozmiarach odbicia jak automaty. Cena od 66,00 zł brutto.

Pieczątka kieszonkowa

Pieczątka do smyczy Stamp Mouse.

Pieczątka do smyczy Colop Stamp Mouse - pieczątka kieszonkowa do smyczy z możliwością przypięcia do breloczka lub kluczy. Cena od 92,00 zł brutto.

Pieczątka do smyczy

Stemple drewniane tradycyjne.

Stemple tradycyjne - wyrabianie pieczątek na kołku drewnianym dla szkół, urzędów, przychodni, punktów pocztowych, płatniczych oraz instytucji rządowych i samorządowych. Cena od 30,00 zł brutto.

Stempel tradycyjny

Poduszka do stempli drewnianych.

Poduszki do stempli - suche lub nasączone tuszem czarnym, niebieskim, czerwonym, zielonym lub fioletowym - gotowe do stemplowania. Cena od 24,00 zł brutto.

Poduszka do stempli

Pieczątki okrągłe w automacie.

Pieczątki okrągłe - dostępne w różnych średnicach wyrób od 1 do 5 cm. Zastosowanie: jako pieczątka firmowa, na karnety, top secret itp. Cena od 60,00 zł brutto.

Pieczątka okrągła

Pieczątki kwadratowe w automacie.

Pieczątki kwadratowe - oryginalna alternatywa dla pieczątki prostokątnej. Stosuje się ją w sytuacji, gdy treść pieczątki zajmuje tyle samo miejsca na szerokość jak i wysokość. Kwadratowy kształt polecamy do oryginalnych zastosowań jak pieczątka z logo w kwadracie. Cena od 60,00 zł brutto.

Pieczątka kwadratowa

Pieczątki owalne automatyczne

Pieczątki owalne - stempel w takiej formie jest rzadko spotykany, dlatego jeśli chcesz się wyróżnić, to taka owalna pieczątka firmowa jest w sam raz dla Ciebie. Cena od 120,00 zł brutto.

Pieczątka owalna

Pieczątki podłużne automatyczne.

Pieczątki podłużne - wykorzystywane w sytuacji kiedy tekst wypada bardzo szeroki, musi się zmieścić w 1-2 wierszach np. nr konta bankowego. Cena od 88,00 zł brutto.

Pieczątka podłużna

Tusz do pieczątek.

Tusze do pieczątek - butelki z tuszem do samodzielnego napełniania. Dostępne w kolorach czarnym, czerwonym, niebieskim, fioletowym i zielonym. Cena 14,00 zł brutto. Jeśli pieczątkę w Toruniu wyrabiałeś w naszej firmie i po dłuższym czasie użytkowania nie odbija się już tak wyraźnie jak na początku - odwiedź nas. Napełnimy Ci wkład pieczątki firmowej tuszem gratis.

Tusz do pieczątki

Wytwórnia stempli w Toruniu.

Chcesz wyrobić pieczątkę
w Toruniu? Wybierz naszą firmę, oto dlaczego:

gwiazdki opinii
Sprawdź opinie klientów

Wygoda

Wygoda

Pieczątki możesz zamówić na 3 sposoby:

Odbiór pieczątek w Centrum Torunia (ul. Prosta 22 - obok pizzerii Piccolo). Pieczątkę firmową i imienną wyrobimy ekspresowo w 1h! Możliwa wysyłka w 24h.

Godziny otwarcia

Długie godziny otwarcia

Lokalny sklep z pieczątkami czynny:

 • Poniedziałek-Piątek: 08:00–18:00
 • Sobota: 10:00–13:00

Mało sklepów z pieczątkami w Toruniu jest tak długo otwarta. To plus dla Ciebie - możesz odebrać pieczątkę firmową z samego rana po godz. 8:00 albo po swojej pracy, przed 18:00.

Ekspres

Ekspresowe pieczątki

Do wyrobienia ekspresowej pieczątki firmowej wystarczy numer NIP Twojej firmy - jednoosobowej działalności lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Dane pobieramy z:

 • CEIDG - Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej,
 • KRS - Krajowy Rejestr Sądowy.

Dzięki temu masz pewność - że dane na pieczątce będą identyczne z tymi znajdującymi się w Rejestrze Miasta Toruń lub innego miasta w Polsce.

Pieczątki ekspresowe wyrabiamy w automtach renomowanych producentów: Wagraf, Trodat, Colop i Shiny.

Zamów pieczątkę ekspresową

Doświadczenie

Doświadczenie
- pieczątki wyrabiamy
w Toruniu od 1972 roku

Mamy doświadczenie w wyrabianiu pieczątek i stempli (firma rodzinna) od 1972 roku na rynku toruńskim (Starówka). Przez te wszystkie lata zaufało nam tysiące firm w Toruniu i nie tylko, ponieważ wysyłamy zamówienia do wszystkich miast w Polsce. Mamy także klientów z zagranicy.

Przykład

Przykładowe wzory pieczątek

Na tej stronie znajdziesz przykładowe pieczątki imienne i firmowe. Możesz nam wskazać wzór pieczątki który Ci się podoba (przy zamówieniu wystarczy podać jego numer), a my zrobimy stempel na podstawie wybranego przez Ciebie wzoru.

Dane znajdujące się na wzorach pieczątek są fikcyjne. Wszelkie podobieństwo lub zbieżność informacji jest przypadkowa.

Jeśli jednak nie masz czasu na przeglądanie wzorów pieczątek - prześli do nas treść pieczątki na:

My zajmiemy się resztą.

Projekt

Projekt pieczątki gratis!

Możesz nam dostarczyć swój projekt pieczątki firmowej lub podać nazwę czcionki/fontu jaki mamy zastosować w projekcie. Jednak z racji tego, iż mamy doświadczenie w wyrobie pieczątek - zrealizujemy dla Ciebie bezpłatny projekt pieczątki firmowej lub imiennej od podstaw.

Wystarczy, że podasz nam dane swojej firmy (stanowisko, imię i nazwisko - jeśli jest to pieczątka imienna), a my wyślemy do Ciebie na e-maila 3 wzory pieczątki do wyboru (modyfikacje gratis). Krótko mówiąc, nie spoczniemy dopóki pieczątka nie spełni Twoich oczekiwań.

Pieczątka z logo

Twoje LOGO na pieczątce? Nie ma problemu! Zrobimy to bez żadnych dodatkowych kosztów! Wystarczy, że prześlesz do nas (drogą mailową) logo oraz dane Twojej firmy, a my zrealizujemy dla Ciebie projekt pieczątki z logo i wyślemy go na Twojego e-maila, w trzech wzorach do wyboru.

Wzory pieczątek z logo spółki w organizacji.

Zobacz więcej wzorów pieczatki z logo.

Odbiór osobisty w Toruniu lub wysyłka w 24h.

Zamów pieczątkę z logo

Podpis

Pieczątka z podpisem

Wyrabiamy również faksymile - pieczątka z Twoim odręcznym podpisem. Dzięki takiej pieczątce oszczędzasz czas, ponieważ faksymile podpisuje dokumenty za Ciebie. Przykłady pieczątek z podpisem to wzory nr 115 i 116.

Wzór pieczątki faksymile, czyli pieczątkę z Twoim podpis.

Faksymile stosuje się często do podpisywania dużej ilości mało istotnych dokumentów w zastępstwie przełożonego.

Jak zrobić faksymile? Prześlij swój odręczny podpis na lub dostarcz go do naszej siedziby w centrum Torunia na ulicę Prostą 22, a wykonamy dla Ciebie pieczęć faksymile z Twoim odręcznym podpisem.

Odbiór osobisty w Toruniu lub wysyłka w 24h.

Zamów pieczątkę z podpisem

Błędy

Wyrób pieczątek bez błędów

Wyrabiając pieczątki firmowe u nas możesz mieć pewność, że załatwiając sprawy w Urzędzie Miasta Toruń nikt nie będzie miał żadnych zastrzeżeń. Bywają przypadki, że właściciel firmy zamawia pieczątkę w niekompetentnej "wytwórni stempli", a potem okazuje się, że brakuje na niej istotnych danych lub kolejność jest nieprawidłowa - my nie robimy takich pomyłek!

Tusz

Pieczątki napełniamy tuszem gratis

Każdą pieczątkę którą u nas wyrobisz napełniamy tuszem gratis! Jeśli po dłuższym czasie użytkowania zauważysz, że ubyło tuszu w automacie Trodat, Wagraf, Colop i Shiny lub kasetce kieszonkowej - przez co odbicie jest mniej czytelne - odwiedź nas ponownie, napełnimy Ci wkład gratis! Warunek - wyrabiałeś pieczątkę w Toruniu w naszej firmie.

VAT

Wystawiamy faktury VAT (23%)

Zakup pieczątek, druk wizytówek i wszystkie inne nasze usługi reklamowe możesz "wrzucić w koszty" swojej działalności gospodarczej. Wszystkie ceny na tej stronie są cenami brutto.


Pieczątki automatyczne
firmowe i imienne

Pieczątka automatyczna ekspresowe.

Pieczątka automatyczna wykorzystywana jest głównie jako pieczątka firmowa z logo lub imienna z miejscem na podpis i właśnie tego typu pieczątki są wyrabiane ekspresowo na miejscu w Toruniu.

W ofercie pieczątki Wagraf, Trodat i Colop.
Ceny od 64,00 zł brutto.

Zamów pieczątkę automatyczną


Pieczątka automatyczna

Pieczątka automatyczna (samotuszująca)

Pieczątka automatyczna (samotuszująca) może mieć jakąkolwiek treść - niekoniecznie firmową związaną z działalnością gospodarczą (do stemplowania faktur, umów, czy listów wysyłkowych). To ile treści zmieści się na wybraną przez Ciebie wielkość pieczątki automatycznej przeczytasz w sekcji jakie dane powinna zawierać pieczątka. Znajdziesz tam również porady dotyczące zastosowań pieczątek firmowych i imiennych.

Lista

Często zamawiane pieczątki
w Toruniu

Równie często zamawiane pieczątki automatyczne oprócz imiennych i firmowych, to: pieczątka za zgodność z oryginałem, zapłacono gotówką, oryginał, kopia, przelano, sprawdzono pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym.

Dodatek

Zatyczka do każdej pieczątki automatycznej

Do wszystkich automatów marki Colop, Wagraf i Trodat (firmowych i imiennych) dołączamy zatyczki. Pozwalają one na zmniejszenie gabarytów pieczątki oraz poręczne noszenie jej przy sobie, bez obawy, że cokolwiek się ubrudzi. Zatyczka sprawia, że pieczątka jest szczelnie zamknięta - nie dostanie się do niej żaden "paproch".

Podsumowując: noszenie pieczątki automatycznej z zatyczką w torebce, teczce, czy też w kieszeni - jest bezpieczne, zarówno dla pieczątki, jak i innych rzeczy znajdujących się w jej pobliżu.


Pieczątki Toruń
Zamów i odbierz 1h:

Cennik pieczątek Wagraf

Ceny brutto (zawierają 23% VAT).

Rozmiar
odbicia
[mm]
Pieczątka Wagraf
Wagraf
(komplet)
Pieczątka
(gumka)
Wkład
(+ tusz)
Automat

KOLOR:

27x1064 zł29 zł12 zł37 zł
38x1477 zł36 zł13 zł42 zł
47x1885 zł40 zł14 zł46 zł
59x2395 zł45 zł16 zł50 zł
69x29110 zł52 zł19 zł66 zł
75x40124 zł58 zł27 zł77 zł

Podaj treść pieczątki, my zajmiemy się resztą.

Zamów pieczątkę automatyczną

Napisz lub zadzwoń

Koszyk zakupów

E-mail
Telefon 56 652 22 99

Odbiór osobisty:
ul. Prosta 22, 87-100 Toruń
Nawigacja Zobacz na mapie google

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 08:00–18:00
Sobota: 10:00–13:00

Metody płatności:
gotówka / karta płatnicza / przelew

gwiazdki opinii
Sprawdź opinie klientów


Wysyłka:
Przelew z góry:
InPost InPost (paczkomat/kurier) 15 zł
DPD 20 zł
UPS 24 zł

Za pobraniem:
InPost InPost (kurier) 20 zł
DPD 24 zł
UPS 30 zł


Cennik pieczątek
Trodat, Colop IQ , Colop PRO, Green Line

Ceny brutto (zawierają 23% VAT).

Rozmiar
odbicia
[mm]
Pieczątka Colop IQ
Colop PRO
(komplet)
Pieczątka Colop IQ
Colop IQ
(komplet)
Pieczątka Colop Green Line
Green Line
(komplet)
Pieczątka Trodat
Trodat
(komplet)
27x10-75 zł-80 zł
38x1482 zł88 zł90 zł92 zł
47x1890 zł98 zł100 zł102 zł
59x23100 zł110 zł112 zł116 zł

Podaj treść pieczątki, my zajmiemy się resztą.

Zamów pieczątkę automatyczną

Napisz lub zadzwoń

Koszyk zakupów

E-mail
Telefon 56 652 22 99

Odbiór osobisty:
ul. Prosta 22, 87-100 Toruń
Nawigacja Zobacz na mapie google

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 08:00–18:00
Sobota: 10:00–13:00

Metody płatności:
gotówka / karta płatnicza / przelew

gwiazdki opinii
Sprawdź opinie klientów


Wysyłka:
Przelew z góry:
InPost InPost (paczkomat/kurier) 15 zł
DPD 20 zł
UPS 24 zł

Za pobraniem:
InPost InPost (kurier) 20 zł
DPD 24 zł
UPS 30 zł

Pieczątki Toruń lokalizacja

Zamów pieczątkę ekspresowo w 1h w Toruniu. Odbiór pieczątki w centrum Torunia.

Wzory
pieczątek

Wzory pieczątek małych (29x10mm)

 • Wzór pieczątki wypis, odpis i priorytet.
 • Wzór pieczątki oryginał, kopia i przelano.
 • Wzór pieczątki mgr położnictwa, wpłynęło i wysłano.
 • Wzór pieczątki lekarz, mgr pielęgniarstwa i tech. farmacji.

Wzory pieczątek imiennych (38x14mm)

 • Wzór pieczątki za zgodność z oryginałem.
 • Wzór pieczątki zapłacono gotówką.
 • Wzór pieczątki z numerem konta bankowego.
 • Wzór pieczątki z uprawnieniami kwalifikacyjnymi.
 • Wzór pieczątki lekarskiej.
 • Wzór pieczątki lekarza dentysty.
 • Wzór pieczątki lekarz specjalista chirurgii i medycyny.
 • Wzór pieczątki diagnosta laboratoryjny.
 • Wzór pieczątki mgr farmacji.
 • Wzór pieczątki mgr pielęgniarstwa i licencjat.
 • Wzór pieczątki ratownika medycznego.
 • Wzór pieczątki notariusza i zastępcy.
 • Wzór pieczątki radcy prawnego.
 • Wzór pieczątki adwokata.
 • Wzór pieczątki prezesa zarządu.
 • Wzór pieczątki wiceprezesa zarządu.
 • Wzór pieczątki członka zarządu.
 • Wzór pieczątki właściciela firmy.
 • Wzór pieczątki współwłaściciela.
 • Wzór pieczątki logopedy.
 • Wzór pieczątki instruktora.
 • Wzór pieczątki kierownika.
 • Wzór pieczątki imiennej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
 • Wzory pieczątek dla dzieci.

Wzory pieczątek firmowych (47x18mm)

 • Wzory pieczątek firmowych 4 wierszowych.
 • Wzory pieczątek spółki z ograniczoną odpowiedzialnością 4 wierszowe.
 • Wzory pieczątek firmowych 5 wierszowych.
 • Wzór pieczątki dla spółki pięć wierszy.
 • Wzór pieczątki faksymile, czyli odręczny podpis.
 • Wzór pieczątki lekarskiej firmowej.
 • Wzór pieczątki z uprawnieniami gazowymi i elektrycznymi.
 • Wzór pieczątki imiennej firmowej z miejscem na podpis.
 • Wzór pieczątki pocztowej opłata pobrana taxe percue - pologne.
 • Wzór pieczątki sprawdzono pod względem formalnym i rachunkowym.
 • Wzór pieczątki wydatek został poniesiony.
 • Wzór pieczątki decyzja stała się prawomocna.
 • Wzór pieczątki imiennej za zgodność z oryginałem.
 • Wzór pieczątki przelewu dokonano.
 • Wzór pieczątki z logo KRD krajowego rejestru długów.
 • Wzory pieczątek spółki z o.o. z logo.
 • Wzory pieczątek z logo spółki w organizacji.
 • Wzory pieczątek jednoosobowej działalności z logo.
 • Wzór dużej pieczątki kancelarii adwokackiej.
 • Wzór pieczątki firmowej oddział firmy - sklep firmowy.
 • Wzór pieczątki Konto WN Kwota i Konto MA - tabela.

Siedziba firmy
ul. Prosta 22, Toruń

Wejście do firmy KIKUŚ w centrum Torunia.

Masz pytania?

Telefon 56 652 22 99
E-mail

Postaramy się odpowiedzieć
najszybciej, jak to
możliwe.

Oferujemy również:

Od projektu po druk!

Realizujemy druk i projekty graficzne każdego z powyższych produktów. Wejdź na jeden z powyższych linków dotyczący konkretnego produktu reklamowego i dowiedz się więcej.

Inne rodzaje pieczątek:

Zamów pieczątkę ekspresowo w 1h w Toruniu.

Odbiór pieczątki w centrum Torunia.

Wyznacz trasę ▸ Google Maps
e-mail telefon