Pieczątki Toruń i Wizytówki - Firma KIKUŚ

Wyrób Pieczątki Toruń Ekspresowo w 1godz.

Pieczątki automatyczne oraz kieszonkowe. Wyrabiamy najbardziej znane
i praktyczne stemple w Toruniu, ceny brutto...

Pieczątka z logo oraz faksymile
Pieczątka z LOGO Twojej firmy.
Wzory pieczątek firmowych i imiennych
Pieczątki firmowe i imienne - wzory.
Przykładowe pieczątki firmowe

Do automatów podstawowych dołączamy zatyczki,
co pozwala na zmniejszenie gabarytów pieczątki
i poręczne noszenie jej przy sobie, bez obawy,
że cokolwiek nam się ubrudzi.

Pieczątka w automacie z zatyczką
Zamów pieczątkę w mieście Toruń i odbierz po 1 godzinie.

Dlaczego my?

 • Wygoda - zamawiasz pieczątkę e-mailem, telefonicznie lub osobiście
  w Toruniu i odbierasz w odpowiednim dla Ciebie terminie.
 • Wyrabiając pieczątki u nas możesz mieć pewność, że Urząd Miasta Toruń nie będzie miał żadnych zastrzeżeń. Zdarza się, że właściciel firmy wyrabia pieczątkę w niekompetentnej firmie, a potem okazuje się, że brakuje na niej jakichś danych lub kolejność jest nieprawidłowa - my nie robimy takich pomyłek.
 • Chciałbyś, aby Twoje logo znalazło się na pieczątce? Oczywiście takie wyrabianie pieczątek jest możliwe i to bez żadnych dodatkowych opłat.
 • Mamy doświadczenie w projektowaniu pieczątek więc możesz nam zaufać. Możesz także dostarczyć swój projekt graficzny lub podać nazwę czcionki jaka ma zostać użyta w projekcie.
 • Projekt pieczątki możemy przesłać do Ciebie e-mailem, abyś mógł zobaczyć jak będzie wyglądała po odbiciu, co najważniejsze nie poniesiesz
  z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. >> Skontaktuj się z nami

Wyrób pieczątek w Toruniu - przydatne informacje

Cennik wyrabiania pieczątek z tabeli i jego objaśnienie:

Rodzaj/Wymiar pieczątki jest to konkretny model oprawy, w który mieści się pieczątka (gumka) o wymiarze podanym powyżej w (mm). To jakiej wielkości powinna ona być uzależnione jest od tego, ile treści chcemy na niej umieścić. Cena pieczątki zależy od rozmiaru jej odbicia.


Pieczątka imienna (38x14mm) umieszczamy na niej poniższe dane:

 • stanowisko
 • odstęp na podpis
 • imię i nazwisko

Można ją również wykorzystać w sposób zobrazowany na powyższych wzorach pieczątek, ale nie ma zarówno w tej jak i innych rodzajach pieczątek ograniczeń co do treści. Należy jednak pamiętać, że zmieszczą się w niej maksymalnie 4 wiersze.


Pieczątki firmowe (47x18mm) mamy do dyspozycji 5 wierszy, standardowo są to:

 • nazwa firmy: spółka lub nazwa, imię i nazwisko
 • adres firmy, pod którym firma jest zarejestrowana (nie mylić z adresem korespondencyjnym) np. kod pocztowy: 87-100, miasto/miejscowość: Toruń oraz ulica z numerem.
 • NIP - jest niezbędny, jeśli wystawiasz faktury
 • REGON - numer statystyczny firmy - nie koniecznie musi znaleźć się na pieczątce, ale warto go zamieścić ze względu na wymóg niektórych banków, jeśli w przyszłości będziemy załatwiać np. kredyt
 • telefon stacjonarny lub komórkowy.

Pieczątka firmowa (59x23mm) stosowana jest w przypadku, gdy treści na pieczątce jest więcej niż standardowo. Na przykład jako dodatkowe informacje można zamieścić:

 • adres strony www
 • e-maila
 • nr konta bankowego
 • krs spółki
 • logo, slogan - hasło firmy

Wymiar ten jest na tyle obszerny, że pieczątka z logo oraz dane firmy zmieszczą się bez problemu.

Kompletna pieczątka - co się na nią składa:

Komplet - czyli pieczątka (gumka), automat z zatyczką i wkład z tuszem w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym, zielonym lub fioletowym.


Pieczątka (gumka) - często mylona z "kompletem", a jest to tylko wyrób pieczątek czyli treści, która następnie zostanie wklejona w automat, kasetkę lub na kołek drewniany.

Jeśli posiadasz swój automat to możemy wykonać dla Ciebie taką gumkę, a następnie ją zamontować w Twoim automacie. Zazwyczaj robimy to na miejscu w naszej siedzibie - Toruń ulica Prosta 22 - chyba że automat który do nas dostarczysz jest już kilkuletni, wtedy trzeba dłużej nad nim popracować, przeczyścić, napełnić tuszem i doprowadzić do użytku.


Wkład z tuszem - tak zwana tuszownica, nasącza tuszem pieczątkę znajdującą się w automacie czy kasetce. Jeśli posiadasz automat, w którym jest już bardzo zużyty wkład, bo używałeś go przez lata, to można go wymienić - taki wkład starczy na kilka lat.

Należy pamiętać jednak, aby wkład do pieczątki uzupełniać tuszem - co 6-12 miesięcy, w zależności od intensywności odbić.

My naszym Klientom napełniamy wkłady gratis. Zapraszamy od poniedziałku do piątku godz. 8 do 18, soboty 10 do 14 - ul. Prosta 22 Toruń - centrum.


Automat z wkładem/Kasetka - jest to obudowa do pieczątki. Cały mechanizm umożliwiający wygodne stemplowanie dokumentów, ulotek lub kopert. Oferujemy automaty z zatyczkami - dzięki nim zmniejszamy objętość całego mechanizmu, więc noszenie takiej automatycznej pieczątki przy sobie jest naprawdę wygodne.


Jeśli masz jeszcze jakieś pytania napisz do nas e-maila lub zadzwoń - służymy pomocą.

Wróć do strony głównej | Skontaktuj się z nami

tel. (56) 652-22-99 - e-mail: biuro@firmakikus.pl
87-100 TORUŃ, ul. Prosta 22 - Centrum miasta (obok pizzerii Piccolo)

Polecamy Wyjątkowe pieczątki na specjalne okazje
Zobacz pieczątki ex libris ręcznie rzeźbione
Kontakt:
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać
w polityce prywatności cookies.

Obserwuj nasze wpisy na:

Facebook_Kikuś_Toruń Twitter_Kikuś_Toruń Googleplus_Kikuś_Toruń