Kompletna pieczątka automatyczna
- co się na nią składa?

Pieczątka automatyczna składa się z 3 elementów

  1. Automat
  2. Pieczątka (gumka)
  3. Wkład z tuszem (tuszownica)

1. Automat - jest to obudowa do pieczątki. Cały mechanizm umożliwiający wygodne stemplowanie faktur, dokumentów, papieru firmowego, ulotek i kopert.

Kompletny automat Wagraf z zatyczką.

Oferujemy automaty z zatyczkami - dzięki nim cały mechanizm jest mniejszy, więc noszenie przy sobie tak „spakowanej” pieczątki jest naprawdę wygodne.

Cena uzależniona jest od rozmiaru pieczątki - dopasowujemy do niej automat. Nie ma znaczenia, czy na pieczątce znajdzie się sama treść, logo, czy grafika reklamowa - płacisz tylko za rozmiar gumki oraz za automat, który zostaje do niej dopasowany.


2. Pieczątka (gumka) - często mylona z kompletną pieczątką gotową do stemplowania, jednakże jest to tylko sama gumka (treść), która następnie po jej wyrobieniu zostaje wklejona w automat, kasetkę lub na kołek drewniany.

Polimerowa gumka do pieczątki.

Posiadasz swój automat? Możemy wykonać dla Ciebie samą gumkę (nową treść). Zazwyczaj robimy to w ciągu 1 godziny na ul. Prostej 22 w Toruniu. Jeśli automat który do nas dostarczysz jest wyeksploatowany (po poprzedniej gumce), wtedy musimy dłużej nad nim popracować - przeczyścić, napełnić tuszem i doprowadzić do użytku.

Jednak bywa i tak, że wkład jest po prostu zużyty (kilkuletni). W takiej sytuacji jedynym wyjściem jest wymienić go na nowy.

Ile kosztuje wkład? Średnio 10 zł brutto (do pieczątki firmowej) - podmieniamy go na poczekaniu.


3. Wkład z tuszem - tzw. tuszownica, nasącza tuszem pieczątkę znajdującą się w automacie.

Należy pamiętać, aby wkład do pieczątki uzupełniać tuszem co 6-12 miesięcy, w zależności od intensywności odbić.

Wkłady do pieczątek automatycznych samotuszujących.

Ostrzegamy przed używaniem tanich tuszów, które można dostać w każdym sklepie papierniczym za około 3-4 zł. Tusze te, nie dość że wysuszają poduszkę, to działają destrukcyjne na gumkę. Pieczątka po dłuższym kontakcie z tym tuszem ulega "rozciągnięciu" i odklejeniu się od automatu. Kiedy do tego dojdzie, nie ma już możliwości ponownego jej użycia.

Dlatego rekomendujemy tusze producentów: WAGRAF, SHINY i COLOP. Cena za buteleczkę 25-28 ml w zależności od wyboru producenta, koloru tuszu oraz jego przeznaczenia zaczyna się od 10 zł. Jedna taka butelka wystarczy Ci do kilkudziesięciokrotnego napełnienia wkładu w automacie. Kupując jeden z polecanych przez nas tuszów, możesz mieć pewność, że pieczątka posłuży Ci przez lata.

Napełnimy Ci wkład gratis! Jeśli realizowałeś u nas pieczątkę nie musisz się martwić, czy tusz którym miałbyś napełnić pieczątkę jest właściwy - zostaw to nam :) Zapraszamy na bezpłatne napełnianie w Toruniu. Jesteśmy do usług od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, w soboty 10-13 - ul. Prosta 22 centrum miasta.


Mamy nadzieje, że powyższe informacje okazały się dla Ciebie pomocne. Już teraz wiesz, co składa się na kompletną pieczątkę w automacie oraz jakie są możliwości jej wyrobu, użytkowania oraz eksploatacji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dzwoń, pisz lub wpadnij do nas osobiście. Na miejscu w naszej firmie w Toruniu rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości! Zapraszamy :)

Zamów
pieczątkę

Zamów pieczątkę ekspresowo w 1h w Toruniu.
Odbiór pieczątki w centrum Torunia.

Nie musisz być przedsiębiorcą, aby wyrobić swoją pieczątkę!
Jeśli masz pomysł na jej wykorzystanie skontaktuj się z nami! Podpowiemy Ci jakie są możliwości.Zobacz także:Odpowiedzi na często zadawane pytania:Siedziba firmy
ul. Prosta 22, Toruń

Wejście do firmy KIKUŚ w centrum Torunia.
Wyznacz Trasę

Masz pytania?

Telefon 56 652 22 99 E-mail

Postaramy się odpowiedzieć
najszybciej, jak to
możliwe.

e-mail telefon