Pieczątki Podłużne
Automat 70x10, 75x15, 82x25mm
w Toruniu

Pieczątki Podłużne

Pieczątki podłużne automatyczne.

Ceny pieczątek podłużnych

Podłużny automat przydaje się, gdy musimy stemplować dokumenty ciągiem liter/cyfr w jednej linii np. nr konta bankowego, rodzajem uprawnień, czy numerem umowy.

To w jaki sposób można wykorzystać taką automatyczną podłużną pieczątkę zależy też od wymagań proceduralnych w danej firmie. Bywają odgórne wytyczne np. treść na pieczątce musi być rozmieszczona bardzo szeroko, wtedy właśnie świetnie sprawdza się pieczątka podłużna.

Często jest tak, że na dokumencie mamy określoną ilość miejsca, w którym musimy wpisywać długopisem np. nazwę projektu unijnego. Takich dokumentów do uzupełnienia może być setki, wtedy dobrym pomysłem jest ułatwienie sobie pracy przy pomocy pieczątki podłużnej, oszczędzając przy tym czas i rękę; a skoro mowa o ręce... możemy Ci polecić pieczątki, które bez "precyzyjnej ręki" nie będą się prezentowały za dobrze. Mowa tu o pieczątkach do książek ex libris którymi stemplujemy książki tradycyjnymi drewnianymi kołkami. W tym przypadku nie wyręczy nas niezawodny automat, jesteśmy zdani na naukę sprawnego i precyzyjnego nasączania stempla tuszem i odbijania go na pierwszej stronie książki, tu nie można pozwolić sobie na niechlujne odbicie, każde oznaczenie książki musi być starannie wykonane.

Pieczątka podłużna może być też alternatywą dla pieczątki prostokątnej, która nie zawsze ma wystarczającą szerokość. Przykładowo, kiedy logo chcemy umieścić z lewej strony, a dość obszerny i szeroki tekst z danymi firmy, po prawej stronie pieczątki; ciężko byłoby to pomieścić w sposób czytelny w standardowym automacie firmowym, warto więc mieć na uwadzę możliwość wyrobienia pieczątki podłużnej.

Przykładowe wzory podłużnych pieczątek dostępne są na tej stronie, możesz więc zobaczyć w jaki sposób wykorzystać ten automat.

Cena pieczątki podłużnej

Podane ceny są cenami brutto (zawierają 23% VAT).

Automat podłużny
rozmiar
Komplet Pieczątka
(gumka)
Automat
(+wkład)
70x10 mm82 zł40 zł59 zł
75x15 mm96 zł50 zł64 zł
82x25 mm109 zł62 zł72 zł

Zamów pieczątkę podłużną

Napisz lub zadzwoń:
E-mail
Telefon 56 652 22 99

gwiazdki opinii
Sprawdź opinie naszych klientów


Adres:
ul. Prosta 22, 87-100 Toruń
zobacz na mapie google

Sposób płatności:
gotówka / karta / przelew

0 zł odbiór osobisty

Wysyłka (przelew z góry):
InPost InPost (paczkomat/kurier) 15 zł
DPD 20 zł
UPS 24 zł

Za pobraniem:
InPost InPost (kurier) 20 zł
DPD 24 zł
UPS 30 złZobacz także:Odpowiedzi na często zadawane pytania:Skontaktuj się z nami

Wzory pieczątek podłużnych

Już wkrótce.

Siedziba firmy
ul. Prosta 22, Toruń

Wejście do firmy KIKUŚ w centrum Torunia.
Wyznacz Trasę

Masz pytania?

Telefon 56 652 22 99
E-mail

Postaramy się odpowiedzieć
najszybciej, jak to
możliwe.

e-mail telefon