Projektowanie logo dla firm Toruń
Cena za projekt graficzny 399 zł

Zaprojektujemy logo dla Twojej firmy
w Toruniu

W cenie projektu graficznego zawiera się:

1. Omówienie wizji projektowania logo:

  • Nazwa firmy
  • Slogan
  • Sygnatura
  • Branża
  • Styl
  • Kolorystyka

2. Nie masz pomysłu na logo?

Nie martw się zaprojektujemy logo biorąc pod uwagę wszystkie powyższy aspekty oraz bazując na naszym doświadczeniu i aktualnych trendach graficznych. Wystarczy, że podasz nazwę swojej firmy w Toruniu, my zajmiemy się resztą.

Realizacja projektu graficznego logo w Toruniu.

3. Projekt graficzny logo otrzymasz we wszystkich możliwych formatach

Rastrowych (pdf, png, jpg) oraz wektorowych (pdf, cdr, eps, svg, ai) - najwyższa jakości (bezstratna) z możliwością skalowania do dużych formatów bez utraty jakości grafiki.

Otrzymując od nas projekt logo masz pewność, że jakikolwiek grafik czy drukarnia nie będą mieli żadnych problemów z wykorzystaniem logo w projektach graficznych, na stronach www, czy w druku.

Nie piszemy tego bez powodu. Często przychodzi do nas klient chcąc wydrukować np. plakaty czy większy baner i ma ze sobą logo od "grafika" które chciałby wykorzystać w projekcie graficznym. Niestety często nie nadaje się ono do wielkoformatowego druku, ze względu na zbyt słabą jakość.

Dlatego przestrzegamy przed grafikami którzy nie mają doświadczenia z drukiem i zajmują się tylko projektowaniem stron www, czy tworzeniem grafik do internetu. Opierają się oni zazwyczaj na grafice rastrowej (wykorzystywanej w internecie w kolorystyce RGB), a zapominają o wektorze, czyli projektowaniu logo w jakości bezstratnej (w palecie barw CMYK - wykorzystywanej w druku).

Projekt logo dla Twojej firmy poprawiamy bez ograniczeń, aż do pełnej akceptacji.
Po zatwierdzeniu ostatecznej wersji
projekt logo staje się Twoją własnością.
Za logo możesz zapłacić gotówką lub kartą
w naszej siedzibie w Toruniu lub przelewem
z każdego miejsca na świecie :)Zamów projekt logo dla swojej firmy

Cena:
399 zł netto / 490 zł brutto

Napisz lub zadzwoń

Koszyk zakupów

E-mail
Telefon 56 652 22 99

Odbiór osobisty:
ul. Prosta 22, 87-100 Toruń
Nawigacja Zobacz na mapie google

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 08:00–18:00
Sobota: 10:00–13:00

Metody płatności:
gotówka / karta płatnicza / przelew

gwiazdki opinii
Sprawdź opinie klientów

Zobacz realizacje logo
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące projektowania logo skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w centrum Torunia, ul. Prosta 22 (starówka).


Zobacz także:

Od projektu po druk!

Realizujemy projekty graficzne każdego z powyższych produktów. Wejdź na jeden z powyższych linków dotyczący konkretnego produktu reklamowego i dowiedz się więcej.

Projektowanie logo Toruń
Lokalizacja

Przykładowe projekty
logo

Projektownie logo aranżacji wnętrz w Toruniu. Projektownie logo nieruchomości w Toruniu. Projekt developera logo w Toruniu. Projektownie logo kancelarii podatkowej w Toruniu. Projektownie logo biura nieruchomości w Toruniu. Projektownie logo butiku w Toruniu. Projektownie logo firmy remontowej w Toruniu. Projektownie logo firmy geodezyjnej w Toruniu. Projektownie logo eco żywności w Toruniu. Projekt restauracji logo w Toruniu. Projektownie logo firmy vendingowej w Toruniu. Projektownie logo producenta ziarna i zboża w Toruniu. Projektownie logo agencji interaktywnej w Toruniu. Projektownie logo lakierowni w Toruniu. Projektownie logo firmy fotowoltaicznej w Toruniu. Projektownie logo instytucji technologicznej w Toruniu. Projektownie logo zakładu elektrycznego w Toruniu. Projektownie logo myjni samochodowej w Toruniu. Projektownie logo gabinetu psychologicznego w Toruniu. Projekt manufaktury logo w Toruniu. Projektownie logo kancelarii radcy prawnego w Toruniu. Projektownie logo salonu kosmetycznego w Toruniu. Projektownie logo biura rachunkowego w Toruniu. Projektownie logo firmy sprzątającej w Toruniu. Projektownie logo silników biogazowych w Toruniu. Projekt drewniane domki logo w Toruniu. Projektownie logo szkoły tańca w Toruniu. Projektownie logo firmy technologicznej w Toruniu. Projektownie logo firmy budowlanej w Toruniu. Projektownie logo radcy prawnego w Toruniu. Projektownie logo remonty w Toruniu. Projektownie logo szkoły języka angielskiego w Toruniu. Projektownie logo firmy ubezpieczeniowej w Toruniu. Projektownie logo mrożonki w Toruniu. Projektownie logo ogrodzenia i bramy w Toruniu. Projektownie logo catering w Toruniu. Projektownie logo usług budowlanych w Toruniu. Projektownie logo antyki w Toruniu. Projekt złotego logo w Toruniu. Projektownie logo fitness w Toruniu. Projektownie logo zakładu meblarskiego w Toruniu. Projektownie logo firmy polerującej szyby w Toruniu. Projektownie logo serwisu opon w Toruniu. Projekt baru z grillem logo w Toruniu. Projektownie logo masażu i spa w Toruniu. Projekt retro logo w Toruniu. Projektownie logo sklepu odzieżowego w Toruniu.

Siedziba firmy
ul. Prosta 22, Toruń

Wejście do firmy KIKUŚ w centrum Torunia.
Wyznacz trasę ▸ Google Maps

Masz pytania?

Telefon 56 652 22 99
E-mail

Postaramy się odpowiedzieć
najszybciej, jak to
możliwe.

e-mail telefon